Info

TEKTON Spółka z o.o. powstała w 1991 roku. Firma prowadzi działalność związaną z kreowaniem, planowaniem i projektowaniem oraz pełną obsługą realizacji inwestycji. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu inwestycji zarówno dużych jak i niewielkich obiektów, architektury budynków oraz wnętrz. Nasze kontakty z wykonawcami, producentami oraz dostawcami materiałów budowlanych w kraju i zagranicą pozwalają na realizacje projektów zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. DANFOSS POLAND Sp. z o.o., WZL NR2 SA., PITRADWAR SA., POCZTA POLSKA SA., STADLER POLSKA Sp. z o.o.

W swoich działaniach staramy się nie zapominać o urbanistyce, architekturze, wnętrzach i grafice jako formach sztuki użytkowej.

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu obiektów o różnej skali, od prywatnych domów mieszkalnych i wnętrz, poprzez mieszkalnictwo wielorodzinne i budynki biurowe, aż do skomplikowanych technologicznie, dużych obiektów przemysłowych. Każdy temat jest dla nas jednakowo ważny, do każdego podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem mając świadomość odpowiedzialności za ostateczny efekt przestrzenny i zadowolenie klienta.
Pomagamy naszym Klientom w trakcie całego procesu inwestycyjnego:
od wyboru lokalizacji, sprawdzenia warunków lokalnych i określenia chłonności, przez cały proces projektowy, załatwianie wszelkich niezbędnych formalności, uzgodnień,

Współpracujemy z Inwestorem w procesie wyboru firmy wykonawczej w ramach przetargów i konkursów ofert.

Aktywnie prowadzimy funkcje nadzoru autorskiego kontrolując staranne wykonanie prac przez Wykonawców.